Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Kërkesë për anulimin e biletave të trageteve

Pasagjerët që kanë blerë tashmë një Ticket Ferry Online nëpërmjet këtë faqe të internetit të cilët dëshirojnë për të anuluar rezervimin e tyre mund të bëjnë këtë nëpërmjet ndryshimit dhe kërkesës anulimit formularin e mëposhtëm.

E RËNDËSISHME: Informacioni në këtë faqe dhe këtë formular online anulimi / ndryshimit është vetëm për klientët të cilët kishin blerë biletën e tyre të trageteve online në një nga faqet tona të internetit (ata të gjithë duken të ngjashme me këtë faqe) ose nga The Gateway Travel. Nëse ju nuk e keni blerë biletën tuaj online përmes një nga faqet tona të internetit ose The Gateway Travel atëherë ne mund të për fat të keq nuk ju ndihmojë dhe do t'ju duhet të kontaktoni kompaninë traget ose web site që keni blerë biletën tuaj nga për ndihmë.

informacion shtese

Ndryshimet Ferry Ticket Ju lutemi që ju dëshironi të anulojë biletë në seksionin "Detajet e Amendamentit" në formë.

Tarifa Ferry Ticket Amendamenti Shërbimi Ju lutem vini re se në disa raste nuk është e mundur për të anuluar rezervimin tuaj dhe për ju për të marrë një rimbursim të çmimit të paguar. Ju do të kanë qenë të njoftuar për këtë para se të konfirmuar rezervimin tuaj, së bashku me çdo detyrim tjetër të anulimit. Çdo ndryshim i termave dhe kushteve të tilla të cilat ju do të keni rënë dakord për të para se të pranuar kërkesën tuaj rezervimit janë vetëm në diskrecionin e ofruesit të shërbimit që keni blerë.

Pasagjerët shtesë Nëse ju jeni për shkak rimbursim, për shembull për një prenotim anuluar, kjo do të bëhet vetëm në kartën e përdorur fillimisht për të bërë rezervimin. Ju lutemi vini re ne jemi në gjendje të kthejë shumën që një kartë tjetër pagese.

Në një numër të vogël të rasteve, rimbursimi mund të bëhet në formën e letrave me vlerë të udhëtimit. Në këtë rast, ju do të bëhen të vetëdijshëm për këtë para se anulimi është bërë

Ndryshime urgjente Ferry Ticket Për heqjen urgjente (Dmth: vetëm nëse traget juaj është për shkak të lundrojnë në orët e ardhshme 24 ose më pak) Të trageteve bileta të blera nëpërmjet kësaj faqe interneti ju lutemi Telefon 0844 493 0651 (Telefonatat kushtojë denarë 7 për minutë, plus ngarkuar qasje kompanisë suaj telefonike të) gjatë orëve tona për zyrat (Hënë-Thu 8am -. 8pm, Premte në 8am - 7pm, Sat, Sun & Bank Hols 9am - 6pm) përndryshe ju lutemi plotësoni ngjitur internet anulimit biletë formularin e kërkesës.

Libri i një biletë traget Nëse ju nuk keni rezervuar akoma biletën tuaj trageteve ju lutem Kliko këtu për të hyrë në internet shërbimin tonë rezervim.

Kliko këtu për të kontaktuar ekipin e kujdesit të konsumatorëve në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes së biletave të trageteve në internet në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane trageteve, dhe mbi rrugët e trageteve 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, Mesdhe, balltike dhe Veri Afrikë.

Në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave, kontrolloni disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh dhe ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion trageteve çmimin e biletës me pa shtesa të fshehura në kohën e rezervimit.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel