Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Kërkesa për ndryshimin e biletave të trageteve

Pasagjerët që kanë blerë tashmë një Ticket Ferry Online nëpërmjet këtë faqe të internetit të cilët dëshirojnë të ndryshojë rezervimin e tyre mund ta bëjë këtë me anë të formularit të kërkesës amendamenti më poshtë.

E RËNDËSISHME: Informacioni në këtë faqe dhe kjo formë internet amendament është vetëm për klientët të cilët kishin blerë biletën e tyre të trageteve online në një nga faqet tona të internetit (ata të gjithë duken të ngjashme me këtë faqe) ose nga The Gateway Travel. Nëse ju nuk e keni blerë biletën tuaj online përmes një nga faqet tona të internetit ose The Gateway Travel atëherë ne mund të për fat të keq nuk ju ndihmojë dhe do t'ju duhet të kontaktoni kompaninë traget ose web site që keni blerë biletën tuaj nga për ndihmë.

informacion shtese

Ndryshimet Ferry Ticket Ju nuk keni nevojë për të kërkuar një ndryshim në qoftë se numri juaj regjistrimi i automjeteve ka ndryshuar nga ajo e specifikuar kur ju rezervuar biletën tuaj me kusht që automjeti i ri është në të njëjtën klasë (p.sh. nuk ka ndryshuar nga një makinë standarde të një furgon mini).

Tarifa Ferry Ticket Amendamenti Shërbimi Ju lutem vini re se përveç ndonjë rritje të mëvonshme në kosto për biletën origjinal tuaj traget që, me përjashtim të për të shtuar një kafshë ose kërkuar objektet me aftësi të kufizuara, një tarifë shërbimi e deri në £ 25 mund të jenë bashkëngjitur në çdo ndryshim të bërë në biletën tuaj .

Pasagjerët shtesë Nëse ju vetëm dëshironi të shtoni një pasenger shtesë për biletën tuaj ju mund të gjeni kushton më pak për të librit udhëtari shtesë, biletën e tyre si një "këmbë pasagjer 'se sa për të ndryshuar biletën tuaj ekzistues. pasagjerët shtesë rezervuar në këtë mënyrë ende të mund të udhëtojnë me ju në automjetin tuaj. Për të përcaktuar nëse bileta një 'pasagjerëve këmbë' do të kushtojë më pak se pagesa ndryshimit £ 25 ju mund të kryejë një kontroll të çmimeve këtu. Ju lutem vini re se jo të gjitha anijet ofrojnë bileta 'pasagjerëve këmbë'.

Ndryshime urgjente Ferry Ticket Për ndryshime urgjente (Dmth: vetëm nëse traget juaj është për shkak të lundrojnë në orët e ardhshme 24 ose më pak) Të trageteve bileta të blera nëpërmjet kësaj faqe interneti ju lutemi Telefon 0844 493 0651 (Telefonatat kushtojë denarë 7 për minutë, plus ngarkuar qasje kompanisë suaj telefonike të) gjatë orëve tona për zyrat (Hënë-Thu 8am -. 8pm, Premte në 8am - 7pm, Sat, Sun & Bank Hols 9am - 6pm) përndryshe ju lutemi plotësoni ngjitur internet biletë amendament formularin e kërkesës.

Libri i një biletë traget Nëse ju nuk keni rezervuar akoma biletën tuaj trageteve ju lutem Kliko këtu për të hyrë në internet shërbimin tonë rezervim.

Kliko këtu për të kontaktuar ekipin e kujdesit të konsumatorëve në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes së biletave të trageteve në internet në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane trageteve, dhe mbi rrugët e trageteve 1,200 gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, Mesdhe, balltike dhe Veri Afrikë.

Në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave, kontrolloni disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh dhe ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion trageteve çmimin e biletës me pa shtesa të fshehura në kohën e rezervimit.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel