Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

FerryTO
Grup
udhëtim


FerryTO Grupi Travel
ofrojnë një grup dhe trajneri i partisë traget pasagjerësh të shërbimit personale dhe të përballueshme rezervimit të gjithë Mbretërinë e Bashkuar dhe evropiane destinacionet kryesore traget.

Rezervimet e biletave tuaj trageteve dhe të udhëtojnë së bashku si një grup ju lejon të gëzojnë kursim të konsiderueshëm nëse një operator turne, sportive klub, shkollë, klub social apo edhe vetëm një grup të madh të miqve të udhëtojnë së bashku në ndonjë nga rrugët e trageteve shërbim.

Kërkesa e vetme për t'u kualifikuar për normën udhëtimit grupit të zbritur është se partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz, librin dhe të udhëtojnë së bashku.


Rezervat Kryqi Channel Ferry Group
Grupi Travel Ferry Enquiry Reservation


ose të na telefononi në 0844 493 0651 (Telefonatat kushtojë denarë 7 për minutë, plus ngarkuar qasja e kompanisë suaj telefonike të.)

Rreth FerryTO Grupi Travel

FerryTO Grupi Travel kanë një ekip të dedikuar të udhëtimit grupor, i cili do të jetë në gjendje për të ndihmuar të siguruar më të mirë marrëveshjen e udhëtimit traget për ju dhe udhëtarët tuaj në mes të Mbretërisë së Bashkuar, Irlanda, Franca, Spanja, Hollanda, si dhe shumica Baltike, Skandinave dhe Mesdheut portet.

Nga kërkesën tuaj fillestare të drejtë deri deri sa të ktheheni nga udhëtimi juaj, ne ofrojmë një pikë të vetme kontakti brenda ekipit FerryTO Grupet cili është i njohur me ju dhe rezervimin tuaj të cilët do të jenë të lumtur për të ndihmuar me të gjitha nevojat tuaja. Grupet Konsulenti ynë me përvojë do të gjeni çmimet më të mirë të mundshme, rezervoni banesën tuaj dhe t'ju ofrojë të gjitha informatat që ju mund të kenë nevojë. Ne jemi gjithmonë vetëm një email ose telefonatë larg.

Grupet pasagjerëve këmbë

Prenotim një grup të pasagjerëve këmbë nuk mund të jetë më e lehtë. Thjesht përdorni formularin ngjitur për të na kontaktoni me të gjitha kërkesat tuaja dhe të përkushtuar këshilltarëve Grupit tonë do të kujdeset për pjesën tjetër. Ne do të kontrolluar disponueshmërinë në sailings e nevojshme, organizoni hapësirën në bord, si dhe strehim dhe ushqim për Grupin tuaj nëse është e aplikueshme.

Cycling Grupet

Nëse ju keni një grup të çiklistëve dhe ju duhet të merrni nga A në B, FerryTO Grupet mund të ndihmojë! Ne kemi një përvojë të çmuar në organizimin e trageteve grup udhëtimit për grupe të çiklizmit të gjitha madhësive që variojnë nga 10 miqtë në kërkim për një pushim të relaksuar çiklizmit të grupeve të mëdha të 150 + çiklistët marrin pjesë në ngjarjet maratonë ngritjen e fondeve.

Car & Motor Cycle Groups

FerryTO Grupet kanë organizuar me sukses Car dhe grupet Motoçikletë nga një mbledhje më të vogël të miqve të Klubet e mëdha dhe Tours kërkojnë një kalim të organizuar dhe ekonomik traget, jo vetëm nga Britania e Madhe, por në të gjithë Evropën.

Nëse ju keni një grup të 10 apo më shumë udhëtarësh me Makina apo motorrë, ne do të kontrolluar disponueshmërinë dhe të bëjë të gjitha rezervimet e kërkuara mbi sailings kërkuara trageteve. Ne mund të sigurojmë çmimi për të gjitha llojet e makina dhe motoçikleta, duke përfshirë kombinimet e motoçikletave, automjeteve mbështetje dhe pasagjerët këmbë.

Në shumicën e rasteve do të kërkojë të gjitha të dhënat e automjeteve dhe një emër shofer në kohën e rezervimit, por, si një klient FerryTO Grupet, këto mund të ndryshohet në një datë të mëvonshme, pa tarifat për ndryshime (në varësi të operatorit T & Cs, në dispozicion sipas kërkesës).

Coach Tours & Mini Bus Tour Groups

FerryTO Grupet Oferta trajner dhe min-autobus rezervime në grup turne në qindra destinacione në të gjithë Evropën.

Ekipi ynë janë me përvojë në gjetjen e zgjidhjeve të udhëtimit që i përshtaten të dyja buxhetit tuaj dhe itinerarin tuaj dhe mund të ofrojë këshilla mbi mënyrat për të mbajtur koston e udhëtimit tuaj poshtë pa kompromentuar grupe gëzimin tuaj. Ne gjithashtu mund të ndihmojnë në para-prenotim tuaja në bord ushqime të cilat shpesh do të ju kursejnë të holla në në bord çmimet.

Në kohën e rezervimit, ne nuk do të kërkojë ndonjë informacion në lidhje grupin tuaj mënjanë nga datat dhe rrugët që dëshirojnë të udhëtojnë në dhe numrin e udhëtarëve në grupin tuaj. Nuk ka emra të pasagjerëve do të jetë e nevojshme për grupin e deri javë 8 para nisjes me disa operatorë nuk kanë nevojë për këtë informacion deri shumë vonë, r duke ju dhënë fleksibilitetin për të bërë ndryshime minutën e fundit të grupit tuaj pa ndëshkime. .

Më të mirë Ferry Garanci Ticket Price

Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion trageteve biletë çmim në kohën e rezervimit. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj, të akomodimit dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta trageti lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni një biletë traget ju lutem Kliko këtu.

Kliko këtu për të kontaktuar ekipin e kujdesit të konsumatorëve në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

FerryTO Grupet janë pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane trageteve, dhe mbi 1,200 rrugët e trageteve në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore, Mesdhe, balltike dhe Veri Afrikë.

Në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave, kontrolloni disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh dhe ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion trageteve çmimin e biletës me pa shtesa të fshehura në kohën e rezervimit.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

FerryTO Grupi Travel

Grupi Rezervimet Travel Ferry dhe Oferta

FerryTO Grupi Travel kanë një ekip të dedikuar të udhëtimit grupor, i cili do të jetë në gjendje për të ndihmuar të siguruar më të mirë marrëveshjen e udhëtimit traget për ju dhe udhëtarët tuaj në mes të Mbretërisë së Bashkuar, Irlanda, Franca, Spanja, Hollanda, si dhe shumica Baltike, Skandinave dhe Mesdheut portet.

Nga kërkesën tuaj fillestare të drejtë deri deri sa të ktheheni nga udhëtimi juaj, ne ofrojmë një pikë të vetme kontakti brenda ekipit FerryTO Grupet cili është i njohur me ju dhe rezervimin tuaj të cilët do të jenë të lumtur për të ndihmuar me të gjitha nevojat tuaja. Grupet Konsulenti ynë me përvojë do të gjeni çmimet më të mirë të mundshme, rezervoni banesën tuaj dhe t'ju ofrojë të gjitha informatat që ju mund të kenë nevojë. Ne jemi gjithmonë vetëm një email ose telefonatë larg.