Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Ferryto.com Shërbimi ndaj klientit

Kujdesi për Klientin, Telesales
& Na kontaktoni


Quality Kujdesi për Klientin
është themeli i kartës të biznesit tonë dhe edhe pse nivelet e shërbimit tonë të konsumatorëve tashmë i tejkalojnë ato të ofruara për konsumatorët me shumë prej konkurrentëve tanë ne vazhdimisht përpiqemi të bëjmë më mirë.

klientët tanë vlerësojmë ulëta çmimet biletat trageteve ne ofrojmë dhe për të bërë këtë, ne të mbajë një kompliment relativisht të vogël të stafit me pasuese kursimet e kostos operative të kaloi për klientët tanë me anë të biletave të trageteve të zbritur.

Shumë pyetje klientët tanë kërkojnë mund të trajtohen në mënyrë më efikase dhe të shpejtë në internet duke përdorur shërbim të vetë wizard më poshtë se sa përmes telefonit. Jo vetëm që e bën këtë të përballojë stafi ynë shumë kohë për të negociuar çmime më të mirë të trageteve dhe pushime ofron për ju, por ajo ruan edhe ne dhe ju, klientit tonë, kohë dhe para.

cheap trageteve Nëse keni zbarkoi në këtë faqe pa qëllim dhe dëshirë për të kryer një kontroll të çmimeve të biletave të trageteve në internet ose të bëjë një rezervim biletë traget ju lutem Kliko këtu.Kujdesit për Klientin Self-Service Wizard

 

Ju lutemi të na ndihmojë të ju ndihmojë të shpejtë dhe më të mirë duke bërë një përzgjedhje apropriate nga drop down menu më poshtë. Ju jeni në gjendje për të bërë zgjedhje të tjera si ju të vazhdojë deri sa të marrë informacionin që ju dëshironi.

Edhe pse ne gëzojnë duke folur për klientët tanë, ne kërkojmë që ju lutem të shqyrtuar options menu më poshtë para se të na telefonuar me pyetje, përgjigjet e të cilave janë shumë të ngjarë tashmë në dispozicion online.

Nëse ju jeni ende në gjendje për të gjetur një përgjigje për pyetjen tuaj nëpërmjet këtë kujdes ndaj konsumatorëve të kontaktit magjistar ju lutem mos ngurroni për të Kliko këtu të na kontaktoni direkt.


 

FerryTO Shërbimi ndaj klientit Pledge

Ferryto.com Customer Care Pledge

në Ferryto.com ne mendojmë se është e rëndësishme për të qëndruar besnik filozofisë tonë të biznesit për të siguruar jo vetëm jetëgjatësinë e marrëdhënieve, por edhe kënaqësinë e vazhdueshme të të gjithë klientët tanë. Ne jemi konsumatorë, si dhe shpërndarësit dhe ne e dimë se çfarë cilësinë e shërbimit është kështu, ne kemi premtimin e mëposhtëm për të gjithë partnerët tanë dhe klientët: -

  1. A gjënë e duhur, gjithmonë të jetë e drejtë, të jetë e përzemërt dhe të shkojnë në për të kënaqur një klient.
  2. Për të mbajtur klientët tanë të afërt dhe të informojë ata në lidhje me urdhërat në mënyrë të shpejtë.
  3. Ofrimi i shërbimit të jashtëzakonshme të konsumatorëve nëpërmjet ndërveprimeve të rregullta me klientët tanë dhe të jetë i mundshëm për telefonata.
  4. Për të qenë në krye të teknologjive të reja në mënyrë që linjë produktin tonë zhvillohet për të përmbushur kërkesat e klientëve tanë në ndryshim.
  5. Kanë një ekip ekspertësh që është në gjendje të konsultohet, të mësuar, dhe mbështetjen e klientëve tanë sa herë që lind nevoja.
  6. Mbroni të dhënat tuaja për të parandaluar mashtrimet dhe rrethanë të tjera me qëllim të keq.
  7. Dëgjoni reagime dhe përvojat nga klientët tanë, kjo është rruga e vetme drejt përmirësimit të vazhdueshëm.

Le të përballen me atë, ne jemi në biznesin për shkak të ju, klientit tonë. Nëse për ndonjë arsye ju mendoni se ndonjë nga angazhimet e mësipërme janë komprometuar ju lutem na njoftoni në mënyrë që ne mund të trajtojë çështjen personalisht dhe për të marrë ju përgjigje që ju meritoni.

 

 

Oraret Acciona Tragete

 

Anek Lines Ferry Oraret

 

Oraret Balearia Tragete

 

Britanny Ferries Timtables

 

Condor Ferries Oraret

 

DFDS SEAWAYS Ferry Oraret

 

Irish Tragete Oraret

 

Oraret LD Lines Ferry

 

Norfolkline Orari

 

P & O Tragete Oraret

 

Stenaline Ferry Oraret

 

TTT Lines Tragete

 

Wightlink Tragete

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel