Споредете, книга и плаќаат помалку за ферибот билети во www.ferryto.com
Прилагодено пребарување
 
Насловна | ферибот компании | патишта | пристаништа | возни редови | групи | товарни | одмор | хотел | Q & A   

Ferryto.com за услуги на клиентите

Грижа за корисници, telesales
& Контактирајте не


Квалитетот за грижа за корисници
е основата на нашиот бизнис повелба и иако нашите услуги на клиентите нивоа веќе далеку ги надминуваат оние кои се нудат на клиентите од страна на многу од нашите конкуренти ние постојано се стремиме да се направи подобро.

Нашите клиенти ценат ниски цени ферибот билети што ги нудиме и да го направите ова ќе одржи релативно мал комплимент персонал со следните заштеди на оперативните трошоци се пренесува во текот на нашите клиенти по пат на намалена ферибот билети.

Многу прашања на нашите клиенти може да побара да се решат повеќе ефикасно и брзо преку интернет со помош на Волшебникот само услуга подолу од преку телефон. Не само што ова си дозволат нашите вработени повеќе време да преговара за подобро ферибот цените и празник нуди за вас, но тоа и заштедува нас и вас, нашите клиенти, време и пари.

Евтини билети ферибот Ако слета на оваа страница ненамерно, и сакаат да се изврши проверка на онлајн ферибот билет цена или да направите резервација ферибот билети ве молиме Кликни тука.Грижа за корисници Самообслужване Волшебникот

 

Ве молиме помогнете ни да ви помогне побрзо и подобро со тоа што на соодветна избор од менито подолу надолу. Вие сте во можност да се направи понатамошни селекции како што напредувате додека ти да се добијат информации што го посакуваш.

И покрај тоа што уживаат да се зборува за нашите клиенти ние Ви Ве молиме да се истражуваат опциите на менито подолу пред да ни телефонирате со прашања, одговорите на кои најверојатно се веќе достапни на интернет.

Ако се уште не се во можност да се најде одговор на вашето прашање преку овој волшебник за нега на клиентите Ве молиме слободно да Кликни тука директно да контактираат со нас.


 

FerryTO услуги на клиентите залог

Ferryto.com за грижа за залог

на Ferryto.com сметаме дека е важно да се остане верен на нашата бизнис филозофија да се обезбеди не само на долговечноста на односи, но, исто така, продолжување на задоволство на сите наши клиенти. Ние сме клиенти, како и дистрибутери и ние знаеме што се квалитетот на услугите на тој начин е, ги имаме следниве залог на сите наши партнери и клиенти: -

  1. Ја направат вистинската работа, секогаш ќе биде фер, да биде срдечна и да одат во должини за да ги задоволи клиентите.
  2. За да се задржи поврзани на нашите клиенти и да ги информираат за правење на брз начин.
  3. Обезбеди исклучителни услуги на клиентите преку редовни контакти со нашите клиенти и да бидат достапни за телефонски повици.
  4. Да се ​​биде на врвот на нови технологии, така што нашата линија на производи се развива за да се исполнат менување на барањата на нашите клиенти.
  5. Имаме стручен тим кој е во можност да се консултираат, учат, и поддршка на нашите клиенти кога се појави потреба.
  6. Заштитете ги вашите информации за да се спречи измама и други малициозни околност.
  7. Слушајте повратни информации и искуства од нашите клиенти, тоа е единствениот пат кон континуирано подобрување.

Ајде да се соочиме со тоа, ние сме во бизнисот, бидејќи на вас, на нашите клиенти. Ако поради некоја причина да се чувствувате дека било кој од горенаведените заложби биле компромитирани Ве молиме да ги споделите со нас така што ние може да одговори на ова прашање лично и ќе го добиете одговорот што го заслужуваат.

 

 

Acciona Ferries Распоред

 

Anek линии Фери Возни редови

 

Balearia Ferries Распоред

 

Britanny Ferries Timtables

 

Кондор Ferries возни редови

 

DFDS Seaways Фери Возни редови

 

Ирската Ferries возни редови

 

LD линии Фери Распоред

 

Norfolkline Распоред

 

П & О Ferries возни редови

 

Stenaline Фери Возни редови

 

TTT линии фериботи

 

Wightlink Ferries

 
Мапа на сајтот

Дизајн и хостинг од Transworld Слободен ограничена.. Авторски права се задржани.

Powered by На Патување портал