Споредете, книга и плаќаат помалку за ферибот билети во www.ferryto.com
Прилагодено пребарување
 
Насловна | ферибот компании | патишта | пристаништа | возни редови | групи | товарни | одмор | хотел | Q & A   

Барање да се измени ферибот билет

Патниците кои веќе купиле ферибот билет Онлајн преку овој веб сајт, кои сакаат да ги изменат своите резервации може да го стори тоа преку формуларот за измена барање подолу.

ВАЖНО: Информациите на оваа страница и оваа онлајн форма измена е само за корисници кои купиле нивните онлајн ферибот билети во еден од нашите веб-сајтови (сите тие се слични на оваа страница) или од Патување портал. Ако не сте купување на вашиот онлајн билет преку еден од нашите веб-сајтови или портал Патничкиот тогаш можеме да за жал не ви помогнат и ќе треба да се јавите во компанијата траект или веб-сајт што сте го купиле билет од за помош.

дополнителни информации

Ферибот билет Измените Вие не треба да бара амандман и ако вашиот регистарски број на возилото е променет од оној што е специфициран кога ќе се резервира билет обезбеди ново возило е во иста класа (на пр: тоа не се промени од стандарден автомобил на мини комбе).

Надомест ферибот билет амандман услуги Ве молиме имајте предвид дека во прилог на сите последователни зголемување на цената на оригиналниот вашиот ферибот билети дека, со исклучок на за додавање на домашно милениче или побарај објекти со посебни потреби, а цената на услугата до £ 25 може да се приложи кон какво било дополнување на вашиот билет .

дополнителни Патниците Ако сакате само да додадете дополнителна Патнички на вашиот билет може да најдете тоа чини помалку да книга на дополнителни патнички свои кандидати како "нога патнички", отколку да се измени вашиот постоечки билет. Дополнителни патници резервираниот овој начин може да се уште патуваат со вас во вашето возило. Да се ​​утврди дали "нога патнички" билет ќе чини помалку од измена такса £ 25 може да се изврши проверка на цена овде. Ве молиме имајте предвид дека не сите фериботи и да им понуди на билети "нога патнички.

Итно ферибот билет Измените За итна измена (Т.е. само ако вашиот ферибот се должи да плови во следниот 24 часа или помалку) За ферибот билети купени преку овој веб сајт ве молиме телефонирајте на 0844 493 0651 (трошоци повици 7 пени за минута, плус надоместокот за користење на вашиот телефон компанија) за време на нашата канцеларија часа (Пон-Чет 8am -. 8pm, пет до 8am - 7pm, SAT, сонцето и банка Hols 9am - 6pm) инаку ве молиме пополнете соседните онлајн формуларот за измена билет барање.

Се резервира ферибот билети Ако сè уште не сте го резервира вашиот ферибот билети ве молиме Кликни тука за пристап до нашите онлајн резервација услуга.

Кликни тука за да се поврзеш со тимот на клиентот нега во ferryto.com

Грижа за корисници, telesales & Контакт

Ferryto.com е дел од најголемиот дистрибутивната мрежа онлајн ферибот билети во светот обезбедување на способноста да книга повеќе од 80 големи европски ферибот оператори, а над 1,200 ферибот правци низ Велика Британија, Франција, Шпанија, Ирска, Холандија, Источна Европа, Медитеранот, балтичките и Северна Африка.

Во ferryto.com вие сте во можност да се добие живо цените на билетите, проверите достапноста и книга автомобил и патнички ферибот билети и ние секогаш ќе им понудиме на нашите најниската достапни ферибот билет цена и нема скриени статисти за време на резервација.

За повеќе информации, одговори на често поставувани прашања или да не контактирате директно ве молиме Кликни тука.

 
Мапа на сајтот

Дизајн и хостинг од Transworld Слободен ограничена.. Авторски права се задржани.

Powered by На Патување портал